Kontakt

0380-18005

Välkommen att kontakta oss med dina frågor angående måttanpassade kylrum och frysrum

Vi utgår från våra kontor i Nässjö, Göteborg, Halmstad och Stockholm och jobbar över hela landet.

Nässjö
Lerbacksgatan 6
571 38 Nässjö
Tel. 0380-180 05

Halmstad
Tel. 0380-180 05

Stockholm
Tel. 0380-180 05

Göteborg
Tel. 0380-180 05

Kontakta oss!

  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.

Kontor

Lovisa Meyer

Vice VD/Projektchef lovisa.meyer@kylpanel.se
0380-180 92

Joakim Strandh

Projektledare/Produktionsansvarig joakim.strandh@kylpanel.se
0380-58 11 12

Christoffer Johansson

Projektledare/Säljare christoffer.johansson@kylpanel.se
0380-58 11 15

Sofie Bjursell

Projektledare/Säljare sofie.bjursell@kylpanel.se
0380-58 11 13

Lena Lundblad

Ekonomi
ekonomi@kylpanel.se

Produktion

Andreas Thorngren

Produktionsledare andreas.thorngren@kylpanel.se
0380- 180 05

Henrik Olsson

Produktion/Montage
0380- 180 05

David Ekman

Produktion/Montage
0380-180 05

Montage

Tim Antikainen

Montage
0380- 180 05

Linus Engström

Montage
0380-180 05